TurkisH PoweR // Türkiye'nin Paylaşım Platformu...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapı*GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ZoneAlarm Antivirus

YazarMesaj
$@h!n
Üye
Üye

Rep Puanı :
ZoneAlarm Antivirus Left_bar_bleue45 / 10045 / 100ZoneAlarm Antivirus Right_bar_bleue

ZoneAlarm Antivirus Empty
MesajKonu: ZoneAlarm Antivirus   ZoneAlarm Antivirus I_icon_minitime13th Eylül 2008, 13:06

Tanıtım:
ZoneAlarm artık komple bir güvenlik paketi!

ZoneAlarm şu ana kadar sadece güvenlik duvarı (firewall) olarak görev yapıyordu. Artık ZoneAlarm bir antivirüs programı görevi de görüyor. ZoneAlarm, çevrimiçi/aktif koruma sağlamasının yanı sıra virüs, solucan, trojan (truva atı) vb. gibi zararlı dosyaları tespit edip sisteminizden siliyor. Sadece bir güvenlik duvarı olarak internette herhangi bir saldırıya uğramamanızı sağlayan, internet trafiğini ve programları denetleyen üstün özellikli ZoneAlarm, artık komple bir güvenlik paketi konumunda.

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
Üç kat defans sağlayan güvenlik duvarı (firewall) eklendi.
E-posta güvenlik sağlama servisi eklendi.

Not : İnnDireceğiniz 201 Kb boyutundaki dosya, ZoneAlarm Antivirus'un ön kurulum dosyasıdır. Bu ön kurulum dosyasını innDirip çalıştırdığınızda, sizden kullandığınız işletim sistemini (2000/XP veya Vista) seçmeniz istenecektir. Seçiminizi yaptıktan sonra işletim sisteminize uygun en son sürümün innDirileceği konumu belirtebilir veya doğrudan innDirme işleminden hemen sonra kurulumun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Programın lisanslı fiyatı 29.95$'dır.

http://www.inndir.com/ZoneAlarm_Antivirus-22284p.html

ZoneAlarm Antivirus
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Norton AntiVirus
» BitDefender Antivirus 2008
» Panda Antivirus 2008
» Panda Antivirus & Firewall
» NOD32 AntiVirus System (95/98/ME)