TurkisH PoweR // Türkiye'nin Paylaşım Platformu...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapı*GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

windows kapanş msjLarı...:))

3 posters
YazarMesaj
burak199201
Üye
Üye
burak199201

Erkek
İş/Hobiler : hem iş hem hobbY qRaFfiTi
Tuttuğu Takım : haMeR
Rep Puanı :
windows kapanş msjLarı...:)) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100windows kapanş msjLarı...:)) Right_bar_bleue

windows kapanş msjLarı...:)) Empty
MesajKonu: windows kapanş msjLarı...:))   windows kapanş msjLarı...:)) I_icon_minitime27th Temmuz 2008, 21:37

--------------------------------------------------------------------------------

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.

aLınTı...
gs4ever
Üye
Üye
gs4ever

Erkek
Rep Puanı :
windows kapanş msjLarı...:)) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100windows kapanş msjLarı...:)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: windows kapanş msjLarı...:))   windows kapanş msjLarı...:)) I_icon_minitime27th Temmuz 2008, 23:38

Paylaşım için TeşekkürLeR.
banko
Yeni Üye
Yeni Üye
banko

Erkek
Rep Puanı :

MesajKonu: Geri: windows kapanş msjLarı...:))   windows kapanş msjLarı...:)) I_icon_minitime28th Temmuz 2008, 13:05

"Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
Bırakın windows' lar açık kalsın...."

Güzelmiş.. Saol

windows kapanş msjLarı...:))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Ultimate Edition 2007